Konuşmacılarımız

7.EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ

Konuşmacılarımız

Irina Bokova

UNESCO Eski Genel Direktörü

Erman Karaca

TÜBİSAD Yönetim Kurulu Başkanı

Kaan Sekban

Komedyen, Yazar

Geveze

ETZ Sunucu

Dr. Deniz Kurtoğlu Eken

Öğretim Görevlisi, Mesleki Gelişim Eğitmeni

Ali Erhan Tamer

Yükselen Teknolojiler Girişimcisi

Dr. Kerem Dündar

NÖRO SAĞLIK Kurucu Sinir Bilim Uzmanı

Zehra Öney

Yönetim Kurulu Başkanı

Yelda İpekli

Stratejik Pazarlama ve Marka Uzmanı

Dr. Şebnem Özdemir

MIT Bilgisayar Bilimleri ve Yapay Zeka Labı Araştırma İşbirlikçisi

Doç.Dr. Yavuz Samur

Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı

Zafer Demirkol

Programcı/Yazar

Tunç Ulu

Kurucu Öğretmen – Teknoloji Direktörü

Ece Karaboncuk

Eğitim Uzmanı, Öğretim Görevlisi

Yasemin Pakkan

Pakkan Okulları Kurucusu

Dr.Öğr.Üyesi Burak Şişman

Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi

Zeynep Dereli

Tink kurucusu ve Yazar

Mert Özgür

Dijital Strateji ve Dönüşüm Müdürü

Uğur Mert

Matematik Öğretmeni

Prof. Dr. Uğur Batı

Öğrenme ve Karar Bilimi Uzmanı

Kerem Şenoğlu

Yönetim ve Eğitim Danışmanı

Emre Kara

Kurucu, Eğitmen, Danışman

Ayşegül Liman Kaban

Bahçeşehir Üniversitesi, Öğretim Görevlisi

Şahin Çevik

Sınıf Öğretmeni

Serkan Aydın

Bilişim ve Teknoloji Koordinatörü

Eser Dilsöz

Matematik Öğretmeni

Anıl İpekçi

MUNTurkey.com Kurucusu

Bahar Önal

MUN Akademik Danışman

Sena Aydoğan

Oracle Stratejik İş Geliştirme Yöneticisi

Ceni Alpanda

İSTEK Okulları IB PYP Koordinatörü

Mehmet Kocaman

Genel Müdür Yardımcısı

Selin Bozkurtlar Peçe

Kodlama Korsanları Yazarı ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Mervenur Horasan Yıldız

Kodlama Korsanları Yazarı ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Nur Faden Karaçam Duman

Kodlama Korsanları Yazarı ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Serhat Gürgün

Eğitim Teknolojileri Yöneticisi, Apple Seçkin Eğitmeni

Cem Leon Menase

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Danışmanı

Berç Çubukciyan

Danışmanlık Hizmetleri Kıdemli Müdürü

Serpil Tuti Sarı

Eğitim Lideri/Apple Seçkin Eğitmeni

Atıl Çelik

Özel İzmir SEV İlköğretim Kurumları Müzik Öğretmeni

Bikem Özdinç Tanrıverdi

İngilizce Öğretmeni / Apple Seçkin Eğitmeni 2019

Barbora Holkova

Öğretmen Eğiticisi

Betül Aksakal

Eğitim Danışmanı

Simon Robert Ferdinand

ELT- Ölçme Değerlendirme Birimi İş Geliştirme Bölüm Başkanı

Mustafa Uğurcan Şengezer

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni

Kurtuluş Toptaş

Bilişim Teknolojileri Bölüm Başkanı

Güner Güler

Eğitim Teknolojileri Öğretmeni

Ebru Karayılmaz

Eğitim Teknolojileri Koordinatörü

Serap Sayım

Eğitim Teknolojileri Uzmanı& Flipped Learning Eğitmen Eğitimcisi

Ümit Sanlav

Kurumsal İletişim Yöneticisi / Medya PR Danışmanı

Hakkı Özkarakaş

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Harun Göker

LEGO® Education Trainer

Hanefi Alper Alkaç

Kurumsal Eğitim Uzmanı

Emre Fırat

Müdür Yardımcısı

Ezgi Özden

Yüksek Öğrenim Danışmanı

Esma Çakırbey Keskin

İş Geliştirme Uzmanı

Uğur Sarıçam

Fen Bilimleri Öğretmeni

Merve Gül Işıtan

Eğitim Danışmanı

Celale Esra Arslan

Bilişim Teknolojileri Bölüm Başkanı