NEDEN BU EĞİTİMİ ALMALIYIM?

Öğrenmeleri için en güçlü araçlar, aslında öğrencilerin kullanmayı en sevdikleridir. Bu eğitimden sonra hazırladığınız ders materyallerini öğrencilerinizle paylaştığınızda sihirli şeyler olacaktır. Her düzeyde bireysel öğrenim için benzersiz fırsatlar yaratabilirsiniz.Eğitim hayatına büyük bir yenilik getirecek görsel eğitim gün geçtikçe yaygınlaşıyor.

Ülkemizde de farklı projeler ile akıllı tahtalar, bilgisayarlar, tabletler sınıf ortamına girmiş bulunuyor. Flipped Learning modelinde öğrenciye bilginin aktarımı öğretmenler tarafından hazırlanan dijital materyaller yardımıyla gerçekleştirilir. Böylece bilginin transferi, grupla öğrenme alanından çıkarak kişisel öğrenme alanına girer.

Alacağınız bu eğitim ile hazırlayacağınız materyaller sayesinde “her öğrenci için, her seviyede ve her sınıfa” uygun etkileşimli interaktif dokümanlar, dijital kitaplar ve fasiküller hazırlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız materyallerin baskı alınmış gerçek kitaplara benzemesi ilk başta en çok dikkati çeken özelliklerdendir. Bunun yanı sıra hazırladığınız videoların (konu anlatım, soru çözüm, ispat vb) tek tıkla öğrenciler tarafından izlenmesini sağlayabilir, 3 boyutlu bir grafik ekleyebilir, soru veya kelimeler üzerine açıklayıcı resimler koyabilir, farklı dillerde seslendirme dosyaları hazırlayıp fasikülünüzde kullanabilirsiniz, ödevler ekleyebilir, online quiz ve sınavlar yapıp sonuçlarını otomatik olarak öğrenci ve soru bazlı mailinize alabilirsiniz.